Velkoobchod

VELKOOBCHOD ECO DROGERIE

Řada ekologické drogerie EcoNeptun je vhodná na kompletní domácí i profesionální čištění a mytí všech povrchů. Výrobky jsou vhodné pro rodiny s dětmi, majitele domácích zvířat a pro lidi s citlivou a ekzematickou pokožkou, protože nekontaminují životní prostředí a jsou bezpečné i při styku s potravinami.

Výrobky EcoNeptun využívají hotely, restaurace, ubytovací zařízení, mateřské a základní školy, úřady, lékárny, nemocnice, úklidové služby, firmy, výrobní provozy, obchodní řetězce, prodejce potřeb pro zvířata, obchody se zdravou výživou, specializované e-shopy a další.


Klademe velký důraz na složení výrobků tak, aby byly maximálně šetrné vůči životnímu prostředí a lidskému zdraví a zároveň byly maximálně účinné. Produkty mají přírodní složení na bázi organických bio olejů, solí a bylin. Všechny výrobky mají certifikát V-Label Vegan. Ten kromě garance netestování produktů na zvířatech deklaruje i čistě veganské složení, které je navíc zcela bez obsahu umělých aromat a barviv. Veškeré naše produkty splňují zákonné normy a evropskou legislativu, včetně testů, kterými pravidelně prochází.

Co spoluprací s námi získáte?

 

  • Účinné přírodní čisticí a úklidové prostředky pro vaši provozovnu
  • Desítky produktů, které neustále inovujeme a rozšiřujeme
  • Český výrobce
  • Vše skladem
  • Rychlé doručení
  • Pravidelné zásobování
  • Velkoobchodní ceny

 

Velkoobchodní partnerství

 

Chcete s námi spolupracovat a odebírat naše produkty ve velkém za zvýhodněné ceny? Nabízíme pro vás velkoobchodní spolupráci.
Nedílnou součástí Econeptun.cz je velkoobchodní prodej veškerých našich produktů, které máme v portfoliu.

Pokud byste se rádi stali naším odběratelem, tak nás neváhejte kontaktovat telefonicky na: +420 734 163 499 nebo e-mailem na velkoobchod@econeptun.com

Rádi Vám připravíme zajímavou velkoobchodní nabídku odpovídající Vašim potřebám a předpokládaným odběrům.

Naše produkty naleznete na: