Okna

Nádherně se lesknoucí a dokonale čistá okna budete mít i vy, když použijete náš hygienický 100% přírodní čistič, který dokáže pravé zázraky. 

Náš čistič na okna, skla a zrcadla vyčistí všechny nečistoty a šmouhy a díky praktickému rozprašovači bude úklid mnohem efektivnější. Obsahuje pouze přírodní oleje a výtažky z rostlin, což zajišťuje nejen silný antioxidační účinek, ale také výborné čisticí schopnosti. To vše bez chemie a jiných škodlivých látek, které by mohly ohrozit vaše zdraví i životní prostředí.

Naše čističe nejen skvěle čistí, ale také výborně leští povrchy, a to s dlouhotrvajícím efektem. Po ošetření vytvoří antibakteriální vrstvu, která brání usazování mikrobů a zajišťuje dlouhodobou čistotu.

S naším ekologickým čističem na okna dosáhnete krásy, lesku a hygienické čistoty, kterou si vaše okna zaslouží s ohledem na přírodu i vaše zdraví.

Nejprodávanější

econeptun8035
 
219 Kč
(180,99 Kč bez DPH)
1 položek celkem

Cena

219220
1219220

Značky

Položek k zobrazení: 1
econeptun8035
180,99 Kč bez DPH
219 Kč / ks

Nádherně se lesknou a jsou dokonale čistá. Hygienický 100% přírodní čistič na okna dokáže zázraky. Je vhodný pro jakýkoliv skleněný povrch. Úklid vám usnadní i praktický rozprašovač.

Kód: EC252

Ekologický čistič na okna je hotový zázrak. Snadno a rychle zbaví skla, okna, výlohy či zrcadla šmouh a nečistot. Praktický rozprašovač vám úklid opravdu ulehčí. Výborně čistí a leští zároveň, na ošetřeném povrchu tvoří antibakteriální vrstvu, která brání na dlouhou dobu usazení mikrobů.