O nás

banner-onas

Napadlo vás někdy, že mít rád přírodu znamená mít rád sám sebe?

Pocit oddělenosti je iluzorní, ve skutečnosti jsme my, lidé, součástí přírody. Když se jí snažíme prospívat, prospíváme tím sami sobě. Nejde o egoismus, ale o respekt, laskavost a citlivost – vůči přírodě i nám samým. Jaký lepší motiv můžeme mít k tomu, abychom si dopřávali zdravé a dobré věci?

Po pravdě, lepší motivaci neznáme. Co jsme zač? Především máme rádi svoje místo na Zemi, a proto nemáme rádi plasty, které ničí přírodu u nás i za hranicemi. Jako tým lidí zapálených pro věc pozorně sledujeme bio a eko trendy a také se léta pohybujeme v obchodní branži. Rozhodli jsme se své zájmy a zkušenosti spojit – a udělat revoluci.

Když už nedokážeme změnit celý svět, měníme aspoň to, co svedeme. Vytvořili jsme e-shop Ecorevolution.cz, kde najdete na jednom místě nebývale mnoho kvalitních ekologických produktů. A nakoupíte bez zbytečného bloudění a klikání, prostě rychle a v klidu. Je to pro nás důležité. Vaše úsilí být laskaví k sobě i k životnímu prostředí nesmí být vykoupena stresem a nepohodou, vždyť jaký by to pak všechno dávalo smysl?

 

Co by se vám ještě mohlo líbit:

 ikona-text1ikona-text2ikona-text3